Bu fotoğraf, Bebek sahilinde bir yalının önünde 1910 yılında çekilmiş. En çarpıcı özelliği ise ağların balıklarla dolu olması. Ne yazık ki zaman içindeki “yıpranma” bu doluluğu boşalttı. Boğaz’ı koruyalım!
Related Posts
Meteoroloji uzmanı uyardı: Hava sıcaklıkları düşecek
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına ineceğini kaydeden Macit, “Özellikle sıcaklıkta ani bir düşüş var. Hafta sonu da bunu görüyoruz. Vatandaşlarımız, ani sıcaklık düşüşüne ve sağanak yağışlara karşı dikkatli olsunlar” dedi. “KUVVETLİ …
Bakan Yumaklı: Yoğun katılımla vatandaşın iradesi sandığa yansıyacak
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu başkentte kullandı.
Jandarmadan köy okulu çocuklarına yürek ısıtan 23 Nisan sürprizi
Bayburt İl Jandarma Komutanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Mutlu İlkokulu öğrencilerine sürpriz yaparak, çeşitli gösterilerle çocukları sevindirdi. Etkinlikte yüz boyama, kukla ve palyaço gösterisi yapıldı, Jandarma köpeği ‘Özne’ gösteri yaptı. Öğrencilere bayrak, balon ve oyuncak kukla hediye edildi.